O nas

Biuro księgowe i rachunkowe Roszkowska-Galant w Szczecinie

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej to spore wyzwanie. Przedsiębiorca musi realizować zlecenia, spotykać się z klientami, promować firmę, poszerzać ofertę i zajmować się wieloma sprawami. Często nie starcza sił i możliwości, by samodzielnie czuwać nad księgowością firmy. W takiej sytuacji warto nawiązać współpracę z profesjonalnym biurem rachunkowym.

Biuro rachunkowe  Roszkowska-Galant to profesjonaliści z zakresu usług  szeroko rozumianej księgowości i rachunkowości. Zajmujemy się usługami podatkowymi i prowadzeniem księgowości. Przyjmujemy zlecenia zarówno od osób prywatnych prowadzących własną działalność, jak i od małych i średnich przedsiębiorstw.

Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie, ogromną wiedzę i praktykę. Specjalizujemy się w rachunkowości, prawie podatkowym, prawie pracy, pełnej księgowości i nieustannie poszerzamy swoje horyzonty. Dbamy o dokumenty naszego klienta, by ten mógł w spokoju rozwijać swoją firmę. Pragnąć podzielić się swoją wiedzą prowadzimy bloga, na którym udzielamy porad z zakresu podatków, opłat i księgowości. Klienci mają okazję korzystać z naszych usług i naszej wiedzy.

Zapraszamy!