Strona główna » Cennik usług rachunkowych

Cennik usług rachunkowych

Zapraszamy do zapoznania się z orientacyjnym cennikiem usług biura rachunkowego GALANT. Jeśli są Państwo zainteresowani dokładnym wyliczeniem, ile będzie kosztować prowadzenie księgowości uproszczonej lub pełnej czy obsługa kadrowo-płacowa Państwa firmy, zachęcamy do skontaktowania się z nami. Chętnie przedstawimy Państwu szczegółowy cennik przygotowany w oparciu o takie wskaźniki jak ilość dokumentów czy liczba zatrudnionych osób w firmie.

Ryczałt ewidencjonowany – od 150 zł

Podatkowa księga przychodów i rozchodów – od 200 zł

Księgi handlowe – od 500 zł

Dlaczego na naszej stronie internetowej nie można znaleźć szczegółowego cennika świadczonych usług? Ponieważ na koszt realizacji poszczególnych zadań wpływ ma wiele czynników. Właśnie dlatego na potrzeby każdego Klienta przygotowujemy indywidualną wycenę. Koszt usług uzależniony jest bowiem między innymi od wspomnianej wcześniej ilości dokumentów oraz liczby zatrudnianych osób w Państwa firmie, ale nie tylko. Istotne znacznie ma również na przykład:

  • zakres działalności Państwa przedsiębiorstwa,
  • czas potrzebny na realizację poszczególnych zadań,
  • forma współpracy.

Jeśli zatem są Państwo zainteresowani uzyskaniem szczegółowej wyceny, zachęcamy do kontaktu. Po przeprowadzeniu wywiadu wyliczymy koszty konkretnych usług, a po ich akceptacji będziemy mogli przejść do nawiązania współpracy.