Strona główna » Doradcy podatkowi i księgowi – zespół naszego biura w Szczecinie

Doradcy podatkowi i księgowi – zespół naszego biura w Szczecinie

Największym atutem biura GALANT jest zespół doświadczonych i godnych zaufania pracowników, którzy głęboko angażują się w każdą powierzoną im sprawę. Zatrudnieni u nas doradcy podatkowi posiadają wysokie kwalifikacje oraz bogata wiedzę z zakresu prawa podatkowego, księgowości oraz rachunkowości przedsiębiorstw. Regularnie poszerzają swoją wiedzę, by jak najlepiej pomóc naszym Klientom. Wszystkie problemy rozwiązują z ogromną starannością, rzetelnie oraz skrupulatnie.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy doradcy podatkowego?

Nasze usługi adresujemy zarówno do osób prywatnych, jak i firm z różnych branż, które potrzebują profesjonalnej pomocy w odnalezieniu się w gąszczu skomplikowanych i zmiennych przepisów podatkowych. Zatrudniając doradcę podatkowego zyskają Państwo profesjonalnego i rzetelnego pełnomocnika, który w razie czego wystąpi w Państwa imieniu w toku postępowań podatkowych, kontrolnych oraz sądowo-administracyjnych. Pomoże zoptymalizować rozwiązania podatkowe oraz pomoże w zredukowaniu kosztów działalności firmy. Korzystając z jego pomocy mogą mieć Państwo pewność, że wszystkie zagadnienia związane z finansami firmy oraz podatkami będą zachowane w ścisłej tajemnicy.

Przez dwadzieścia lat swojej działalności stworzyliśmy stały zespół fachowców, zdolny do podjęcia się różnorodnych zadań z zakresu usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych i podatkowych oraz doradztwa. Bez względu na to, czy interesują Państwa usługi księgowe, czy też może doradztwo podatkowe, zapewniamy, że będziecie zadowoleni z efektów naszej współpracy!