Strona główna » Zespół naszego biura w Szczecinie

Zespół naszego biura w Szczecinie

Największym atutem biura GALANT jest zespół doświadczonych i godnych zaufania pracowników, którzy głęboko angażują się w każdą powierzoną im sprawę. Zatrudnieni u nas doradcy podatkowi posiadają wysokie kwalifikacje oraz bogatą wiedzę z zakresu prawa podatkowego, księgowości, a także rachunkowości przedsiębiorstw. Regularnie poszerzają swoją wiedzę, by jak najlepiej pomóc naszym Klientom. Wszystkie problemy rozwiązują z ogromną starannością, rzetelnie oraz skrupulatnie.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy doradcy podatkowego?

Nasze usługi adresujemy zarówno do osób prywatnych, jak i firm z różnych branż, które potrzebują profesjonalnej pomocy w odnalezieniu się w gąszczu skomplikowanych i zmiennych przepisów podatkowych. Zatrudniając doradcę podatkowego, zyskają Państwo profesjonalnego i rzetelnego pełnomocnika, który w razie czego wystąpi w Państwa imieniu w toku postępowań podatkowych, kontrolnych oraz sądowo-administracyjnych. Pomoże w optymalizacji rozwiązań podatkowych, a także redukcji kosztów działalności firmy. Korzystając z jego pomocy, mogą mieć Państwo pewność, że wszystkie zagadnienia związane z finansami firmy oraz podatkami będą zachowane w ścisłej tajemnicy.

Przez dwadzieścia lat swojej działalności stworzyliśmy stały zespół fachowców, zdolny do podjęcia się różnorodnych zadań z zakresu usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych i podatkowych oraz doradztwa. Bez względu na to, czy interesują Państwa usługi księgowe, czy doradztwo podatkowe, zapewniamy, że będziecie zadowoleni z efektów naszej współpracy!

Stawiamy na rozwój

Prawo podatkowe w Polsce ulega niemal nieustannym zmianom. W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, stale się rozwijamy. Pomimo ogromnego doświadczenia, które posiadamy, wciąż uczestniczymy w licznych szkoleniach. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprawnie poruszać się w meandrach wspomnianego prawa podatkowego. Jest to niezwykle istotne, gdyż w ten sposób możemy nieustannie proponować Państwu, a następnie wdrażać nowe rozwiązania pozwalające optymalizować koszty prowadzenia działalności gospodarczej. Jeśli zatem zależy Państwu na współpracy z profesjonalistami, którzy dążą do stałego rozwoju, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Szczegółowe informacje na temat świadczonych przez nas usług można uzyskać telefonicznie lub odwiedzając nasze biuro w Szczecinie.